جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

انواع دیگر BLASTER - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

 

W32/Blaster-A با نامهای مستعار Lovsan , MSBLAST , Poza گسترش یافته است .
هنوز چند هفته ای از شیوع این کرم نمی گذرد که انواع جدیدتر آن نیز دیده شده است .

W32/Blaster-B ، عملکرد این نسخه از Blaster نیز مانند نسخه پیشین است با این تفاوت فایلی را که در پوشه ویندوز ایجاد می کند دیگر msblast.exe نمی باشدو فایلی با نام teekids.exe می باشد ، همچنین دستوری که در رجیستری ویندوز اضافه می کندآن دستور قبلی نمی باشد بلکه این بار حاوی یک رشته کاراکترهایی اهانت آورعلیه Bill Gates و کمپانی مایکروسافت و سازندگان آنتی ویروسها می باشد.
نسخه دیگر این کرم با نام W32/Blaster-C نیز موجود است که نام فایل ایجاد کرده در شاخه ویندوز آن penis32.exe می باشد .

نکته: در کلیه نسخه های این کرم همراه فایلهای exe ایی که این کرم در شاخه ویندوز کپی می کند یک فایل با پسوند .pifو با همان نام در شاخه ویندوز می توان یافت .

خبر مسدود نمودن سایت windowsupdate.com ، توسط کمپانی مایکروسافت

W32/Blaster-A روز دوشنبه ، 11 آگوست 2003 برای اولین بار دیده شد .
براساس خبرهای گزارش شده ، کمپانی مایکروسافت تصمیم گرفته است آدرس URL ، windowsupdate.com این کمپانی را بطور کلی از بین ببرد .این همان وب سایتی است که به بوسیله ی این کرم در تاریخ شانزدهم آگوست تمام کامپیوترها در سراسر دنیا را آلوده کرده است .
طبق اعلام مایکروسافت : کاربران می توانند با مراجعه به آدرس http://windowsupdate.microsoft.com و یا صفحه اصلی مایکروسافت سیستمهای خود را update نموده و نیز از اطلاعات و patch های محافظ موجود ، استفاده کنند .
[ ۱۳۸٧/٥/۸ ] [ ٢:٠٤ ‎ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ