جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

اسب تروآ “GrayBird” ، چهره دیگر Blaster - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

آزمایشگاه تحقیقاتی sophos چند روز قبل برروی وب سایت اختصاصی خود اعلام کرد که نرم افزار آنتی ویروس خود را بار دیگر update نمود ، چرا که متخصصان این مرکز به یک نوع نرم افزار مخرب اسب تروآ ی جدید با نام “Graybird” Trojan برخورد نموده اند .
این اسب تروآ جدید که به منظور بدنام کردن مایکروسافت و شاید جوابی علیه تمهیدات این کمپانی در مبارزه با کرم جدید Blaster بصورت عمدی بوجود آمده است که در قالب یک patch نرم افزاری محافظ علیه Blaster ، مربوط به کمپانی مایکروسافت خود را ارسال می کند .
این مرکز به کاربران توصیه می کند به هیچ عنوان patch های محافظتی ( Security patch) را هرچند که از منابع شناخته شده و مشهور از طریق ایمل ارسال می شود را باز نکنند .
صحیح ترین و قابل اطمینان ترین محل برای دریافت patch های محافظ ، وب سایت اختصاصی کمپانی ها و فروشنده های مربوطه می باشد . همچنین از عمل کردن و یا Forward کردن پیغامهای مشکوکی که به هر شکلی رویدادها و پیشامدهایی را شرح و تفصیل می کنند و به خیال خود ممکن است مفید واقع گردد ، به همکاران و دوستان خود پرهیز کنید .
Graybird در قالب یک patch نرم افزاری متعلق به مایکروسافت می باشد و فقط یک حقه گمراه کننده است برای نفوذ کرم Blaster می باشد .
به گفته یکی از متخصصان این مرکز Blaster فقط و فقط یک باور و توهّم خیالی است که با نفوذ به صدها و هزاران سیستم در سراسر دنیا تلاش می کند تا کاربران را به ترس و وحشت گرفتار سازد .
هیچگاه کدهای اجرائئ ارسال شده توسط ایمیل را باز نکنید .

[ ۱۳۸٧/٥/۸ ] [ ٢:٠٦ ‎ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ