جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

چگونه از سایت پشتیبان بگیریم؟ - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

چگونه از سایت پشتیبان بگیریم؟

 

از دست دادن داده‌ها واقعاً غیرقابل قبول است. برای محافظت از سایت، بسته به سخت افزار شما، از سایت خود روی یک درایو جداگانه، دیسک یا سی دی یا شبکه اداره خود، پشتیبان بگیرید. در Frontpage ، با منتشر کردن سایت روی وسیله پشتیبان، از آن پشتیبان گیری می‌شود.

 

 Publish Web را انتخاب کنید  

 

 چگونه از سایت پشتیبان بگیریم؟

سایتی که می‌خواهید پشتیبان بگیرید را باز کنید. بعد، از منوی File ، گزینه Publish Web را انتخاب کنید تا کادرهای محاوره‌ای Publish Web و Publish Destination باز شوند.

   

 مسیر پشتیبان گیری را وارد کنید  

 

 چگونه از سایت پشتیبان بگیریم؟

مسیری که می‌خواهید سایت خود را در آن پشتیبان گیری کنید در فیلد Enter Publish destination تایپ کنید. یا روی دکمه Browse کلیک کنید و محل مورد نظر را پیدا کنید. روی دکمه Open کلیک کنید. بعد روی دکمه Ok کلیک کنید. ممکن است از شما خواسته شود که در محلی که انتخاب کردید یک سایت ایجاد کنید. روی Ok کلیک کنید.

   

 روی Options کلیک کنید  

 

 چگونه از سایت پشتیبان بگیریم؟

روی دکمه Options در کادر محاوره‌ای Publish web کلیک کنید. کادر محاوره‌ای Options باز می‌شود و لیستی از تنظیمات مربوط به انتشار را نشان می‌دهد.

 

 گزینه های پشتیبان گیری  

 

 چگونه از سایت پشتیبان بگیریم؟

ابتدا باید تعیین کنید آیا قصد انتشار تمامی صفحات را دارید یا صفحاتی که تغییر کرده‌اند. اگر اولین بار است که این سایت را منتشر می‌کنید گزینه Pages All را انتخاب کنید. بصورت پیش فرض تفاوتهای بین صفحاتی که می‌خواهید منتشر کنید و صفحاتی که ممکن است در پوشه مقصد وجود داشته باشند بررسی می‌شوند. همچنین جزئیات انتشار در یک فایل متنی نوشته می‌شوند تا اگر مشکلی پیش بیاید بتوانید این جزئیات را مشاهده کنید. در پایان روی OK کلیک کنید.

   

 پشتیبان گیری  

 

 چگونه از سایت پشتیبان بگیریم؟

روی دکمه Publish در کادر محاوره‌ای Publish Web کلیک کنید. پشتیبان‌گیری از یک سایت کوچک کمتر از یک دقیقه طول می‌کشد. ولی صفحات بزرگتر زمان بیشتری می‌برند.

 

 پایان پشتیبان گیری  

 

 چگونه از سایت پشتیبان بگیریم؟

وقتی مراحل پشتیبان‌گیری سایت به پایان رسید (Published Successfully) کادر محاوره‌ای مربوطه باز می‌شود. بر روی دکمه Done کلیک کنید.

[ ۱۳۸٧/٥/٩ ] [ ٩:٤٤ ‎ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ