جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

چگونه لینک‌ها را اصلاح و بروز رسانی کنیم؟ - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

Frontpage بدنبال لینک‌های قطع شده می‌گردد و به شما کمک می‌کند آنها را اصلاح کنید. برای اطمینان از اینکه لینک‌ها بروز می‌باشند، می‌توانید از ابزار Verify Hyperlinks استفاده کنید که لینک‌های داخلی و نیز لینک‌هایی از سایت به صفحات خارجی را چک می‌کند. اگر این ابزار نتواند لینکی پیدا کند، لینک را قطع شده معرفی می‌کند.

 

 یک سایت باز کنید  

 

چگونه لینک‌ها را اصلاح و بروز رسانی کنیم؟

از منوی File ، گزینه Open Web را باز کنید. در کادر محاوره‌ای Open ، سایتی که می‌خواهید چک کنید را پیدا کنید و روی دکمه Open کلیک کنید . نوار Recalculate Hyperlinks فقط در نوار ابزار Reporting موجود است. برای باز کردن این نوار ابزار، از منوی View، گزینه Toolbars و بعد گزینه Reporting را انتخاب کنید.

   

 هایپرلینک‌ها را صحت سنجی کنید  

 

چگونه لینک‌ها را اصلاح و بروز رسانی کنیم؟

اگر سایت شما هایپرلینک‌هایی به سایت‌های دیگر در اینترنت دارد، باید به اینترنت وصل شوید. Frontpage این لینک‌های خارجی را چک می‌کند (ولی اگر نتواند یک اتصال به اینترنت پیدا کند، این لینک را قطع شده معرفی می‌کند). روی دکمه Verify Hyperlinks در نوار ابزار Reporting کلیک کنید تا کادر محاوره‌ای Verify Hyperlinks باز شود.

   

 روی Start کلیک کنید  

 

چگونه لینک‌ها را اصلاح و بروز رسانی کنیم؟

می‌توانید گزینه Verify Only unknown hyperlinks را انتخاب کنید این گزینه فقط لینک‌هایی را بررسی می‌کند که هنوز چک نشده‌اند مانند لینک به سایت‌های خارجی (این گزینه می‌تواند در وقت شما صرفه جویی کند) یا Verify all hyperlinks را انتخاب کنید تا تمام هایپرلینک‌ها را چک کند. روی Start کلیک کنید. بعد از اینکه چک کردن به پایان رسید، گزارش Broken Hyperlinks نمایش داده می‌شود و تمام صفحاتی که لینک قطع شده دارند را لیست می‌کند.

 

 یکی از صفحات را انتخاب کنید  

 

چگونه لینک‌ها را اصلاح و بروز رسانی کنیم؟

از لیست Broken Hyperlinks ، یک صفحه را برای اصلاح انتخاب کنید و روی دکمه Edit Hyperlink در نوار ابزار Reporting کلیک کنید. یا ، صفحه مورد نظر را انتخاب کنید، روی آن کلیک راست کنید و گزینه Edit Hyperlink را انتخاب کنید. کادر محاوره‌ای Edit Hyperlink باز می‌شود.

   

 اصلاح کردن یک لینک  

 

چگونه لینک‌ها را اصلاح و بروز رسانی کنیم؟

آدرس صفحه‌ای که می‌خواهید به آن لینک کنید را در فیلد Replace hyperlink with تایپ کنید. یا روی Browse کلیک کنید و صفحه‌ای که باید لینک شود را پیدا کنید.

  

 جایگزین کردن تمام لینک‌های قطع شده  

 

چگونه لینک‌ها را اصلاح و بروز رسانی کنیم؟

اگر این لینک در بیش از یک محل ظاهر شده است، گزینه Change in all pages را انتخاب کنید و روی دکمه Replace کلیک کنید. به این صورت، هر قسمتی که این لینک قطع شده در آن قرار دارد، با لینکی که در مرحله 5 مشخص کردید جایگزین می‌شود.

  

* توجه *

Recalculate Hyperlinks

Frontpage ، یک شاخص(فهرست) درونی از تمام لینک‌های سایت نگه می‌دارد. برای اطمینان از اینکه این لیست بهنگام باشد (مخصوصاً بعد از وارد کردن صفحات جدید یا انجام تغییرات با استفاده از یک ویرایشگر خارجی)، از ابزار Recaleulate Hyperlinks استفاده کنید. این ابزار، لینک‌های قطع شده را پیدا می‌کند، آنها را اصلاح می‌کند و فایل‌های غیرضروری ( مانند زمینه‌های بلا استفاده) را حذف می‌کند. از منوی Tools ، گزینه Recalculate hyperlinks را انتخاب کنید. وقتی که کادر محاوره‌ای Recalculate Hyperlinks باز شد، روی yes کلیک کنید.

 

[ ۱۳۸٧/٥/٩ ] [ ٩:٤٧ ‎ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ