جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

چگونه یک ISP پیدا کنیم که از Frontpage پشتیبانی کند؟ - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

چگونه یک ISP پیدا کنیم که از Frontpage پشتیبانی کند؟

چگونه یک ISP پیدا کنیم که از Frontpage پشتیبانی کند؟

 

اولین کاری که قبل از منتشر کردن سایت خود باید انجام دهید این است که یک شرکت پیدا کنید که به اینترنت دستیابی داشته باشد و در سرور خود از سایت شما میزبانی کند. اگر ممکن باشد شرکت موردنظر باید از Fronpage Server Extensions پشتیبانی کند. زیرا برخی از قابلیت‌‌هایی که صفحات Frontpage را جذاب تر می‌کنند به آن نیاز دارند. مایکروسافت لیستی از شرکت‌های میزبان که از Frontpage پشتیبانی می‌کنند در اختیار دارد. همچنین می‌توانید سایت‌های وب مستقلی که لیست و رتبه سرویس‌های میزبان وب که از Frontpage پشتیبانی می‌کنند را در اختیار دارند جستجو کنید.

 

 Office on the web را انتخاب کنید  

 اگر کامپیوتر شما طوری راه اندازی شده است که بصورت خودکار، یک اتصال اینترنت برقرار کند، ابتدا باید اتصال اینترنت خود را برقرار کنید و بعد از منوی Help ، گزینه Office on the web را انتخاب کنید. سایت Office Update در مرورگر باز می‌شود. در اینجا لیستی از میزبان‌های وب می‌بینید که از Frontpage پشتیبانی می‌کنند و مایکروسافت آنها را توصیه می‌کند.

   

 سایت Microsoft WPP را باز کنید  

 همچنین می‌توانید سایت Web Presence Provider را مستقیماً باز کنید. مرورگر را باز کنید و در نوار آدرس تایپ کنیدwww . microsoft . com.

  

 جستجو به دنبال ISP   

 یک میزبان وب پشتیبانی کننده از Frontpage را بر حسب اسم، محل و نوع سرویسی که ارائه می‌کنند جستجو کنید. برای مثال، برخی میزبان‌ها، فضای رایگان ارائه می‌کنند که از تبلیغات و آگهی پشتیبانی می‌کند. برخی دیگر روی سایت شرکت‌های کوچک تمرکز می‌کنند. این نوع سایت‌ها ممکن است از یک سایت شخصی، هزینه بیشتری داشته باشند و سرویس‌های بیشتری را ارائه کنند. توجه داشته باشید که سایت‌های مایکروسافت نسبتاً زیاد تغییر می‌کنند. بنابراین ممکن است این صفحه با آنچه که در اینجا نشان داده شده است فرق داشته باشد.

 

 یک منبع مستقل پیدا کنید  

 برای مشاهده رتبه ISP های موجود از نظر کاربران، سایت وب Servies CNET را مشاهده کنید. مرورگر خود را باز کنید و این آدرس را تایپ کنید:http:// webhostlist . inter netlist . com

 

  

 میزبان‌ها را بررسی کنید  

 سایت Host Investigator به شما امکان می‌دهد تا سرویس‌های میزبانی را برحسب هزینه و سرویس‌هایی که ارائه می‌کنند پیدا کنید. این سایت همچنین نظر مشتریان را نشان می‌دهد. مرورگر خود را باز کنید و آدرس www . hostinvestigator . com را تایپ کنید. بعد رتبه میزبان‌ها را بر اساس سرویس، اطمینان و قیمت مشاهده کنید.

   

 Top 25  

 یک سرویس مستقل دیگر، TopHosts.com است که سرویس‌های میزبان را مرور می‌کند. سایت www.tophosts.com را باز کنید تا سرویس‌های میزبان توصیه شده Top25 را مشاهده کنید.

  

* توجه*

سرویس‌های رایگان

اگر به دنبال میزبان‌های رایگانی می‌گردید که از Frontpage پشتیبانی می‌کنند ، به سایت (www.tripod.com)Tripod و Yahoo! GeoEities (geocities.yahoo.com ) مراجعه کنید. برای مشاهده لیست میزبان‌های رایگان، به سایت Free web page Provider Review (www.fwpreview.com ) مراجعه کنید.

 

[ ۱۳۸٧/٥/٩ ] [ ٩:٥٠ ‎ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ