جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

چگونه اطلاعات فرم را ذخیره یا Email کنیم؟ - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

چگونه اطلاعات فرم را ذخیره یا Email کنیم؟

 

بعد از اینکه یک فرم ایجاد کردید می‌توانید به Frontpage بگویید که چگونه داده‌هایی که بازدیدکنندگان در فرم وارد خواهند کرد را جمع آوری کند. بعد از اینکه اطلاعات در فرم وارد شدند، می‌توانید آنها را بصورت خودکار در یک فایل متنی در سایت وارد کنید یا به خودتان Email کنید. در مورد Email کردن اطلاعات با دقت کار کنید زیرا پیغام‌ها روی هم انباشته می‌شوند. اگر می‌خواهید اطلاعات فرم را در یک پایگاه داده جمع آوری کنید، به کار عملی بعدی «چگونه یک پایگاه داده را به سایت خود متصل کنیم» مراجعه کنید.

 

 خصوصیات فرم را تغییر دهید  

 

چگونه اطلاعات فرم را ذخیره یا Email کنیم؟

اصفحه‌ای که فرم در آن قرار دارد را باز کنید. روی یک قسمت آزاد از فرم کیک راست کنید و گزینه Form Properties را انتخاب کنید تا کادر محاوره ‌ای Form Properties باز شود.

  

  ذخیره کرده اطلاعات فرم در یک فایل  

 

چگونه اطلاعات فرم را ذخیره یا Email کنیم؟

به صورت پیش فرض، Frontpage یک فایل برای ذخیره کردن اطلاعات فرم در سایت شما ایجاد می‌کند. این فایل، form – results. csv نامیده می‌شود و در یک دایرکتوری به نام Private (که بازدیدکنندگان نمی‌توانند آن را مشاهده کنند) ذخیره می‌شود. اگر نمی‌خواهید اطلاعات فرم در این فایل ذخیره شود می‌توانید اسم فایل را تغییر دهید یا آن را حذف کنید.

   

  Email کردن اطلاعات فرم  

 

چگونه اطلاعات فرم را ذخیره یا Email کنیم؟

برای اینکه اطلاعات به شما Email شود، آدرس مورد نظر را در کادر متنی Email address تایپ کنید.

 

 رویOptions کلیک کنید  

 

چگونه اطلاعات فرم را ذخیره یا Email کنیم؟

روی دکمه Options کلیک کنید تا کادر محاوره‌ای Saving Results باز شود.

  

 فرمت اطلاعات فرم  

 

چگونه اطلاعات فرم را ذخیره یا Email کنیم؟

در برگه File Results، از لیست File Format، فرمت ذخیره سازی اطلاعات فرم را انتخاب کنید. برای مثال، اگر می‌خواهید این اطلاعات را در وب مشاهده کنید می‌توانید آنها را به فرمت HTML ذخیره کنید و اگر قصد دارید که این اطلاعات را به یک پایگاه داده وارد کنید می‌توانید یک فرمت متنی انتخاب کنید.

  

 Email Results را انتخاب کنید  

 

چگونه اطلاعات فرم را ذخیره یا Email کنیم؟

روی برگه Email Results کلیک کنید. می‌توانید آدرسی که اطلاعات فرم به آن ارسال می‌شود را تغییر دهید. از لیست کشویی Email format می‌توانید مشخص کنید که اطلاعات بصورت متن معمولی ارسال شود یا (اگر سرویس گیرنده email از HTML پشتیبانی می‌کند) به فرمت HTML. همچنین می‌توانید موضوع و آدرس پاسخ را در کادرهای Subject line و Reply to line تایپ کنید. روی Ok کلیک کنید تا تغییرات ثبت شود.

  

*توجه *

موضوع

اگر بخواهید اطلاعات فرم به شما Email شود، حتماً موضوع نامه را در Subject line تایپ کنید تا بتوانید این اطلاعات را در برنامه Email خود تشخیص دهید. در برگه Email Results از کادر محاوره‌ای Saving Results، موضوع را وارد کنید. (برای مثال Opinion Poll یا Suggestions) . حال وقتی که Email را دریافت می‌کنید بسرعت می‌توانید نامه‌ای که از فرم شما ارسال شده است را شناسایی کنید.

[ ۱۳۸٧/٥/٩ ] [ ٩:٥٤ ‎ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ