جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

چگونه صفحه‌ها را طوری تنظیم کنیم که به‌صورت خودکار بارگذاری شوند؟ - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

چگونه صفحه‌ها را طوری تنظیم کنیم که به‌صورت خودکار بارگذاری شوند؟

 

از مدیریت کردن سایت خود دست بکشید و به FrontPage اجازه دهید تا صفحات شما را بروز کند. شما می‌توانید محتویات یک صفحه را در صفحه دیگری درج کنید و حتی زمان نمایش دادن صفحه و پنهان شدن صفحه را مشخص کنید. این کامپوننت که صفحه درونی زمان بندی شده ((Scheduled include page نامیده می‌شود، وقتی که بخواهید یک آگهی جدید، یک خبر یا صفحه‌ای که حساس به زمان است را بصورت خودکار نمایش دهید در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند.

 

 نقطه درج را انتخاب کنید  

 

  چگونه صفحه‌ها را طوری تنظیم کنیم که به‌صورت خودکار

روی قسمتی از صفحه که می‌خواهید صفحه درونی در آنجا ظاهر شود کلیک کنید.

 

 درج کامپوننت  

 

  چگونه صفحه‌ها را طوری تنظیم کنیم که به‌صورت خودکار

از منوی Insert گزینه Web Compont و از لیست Component type ، گزینه Included Content را انتخاب کنید: از لیست Choose a type of content ، گزینه Page Based on Schedule را انتخاب کنید و روی Finish کلیک کنید. کادر محاوره‌ای Scheduled Include Page Properties باز می‌شود.

  

 صفحه داخلی را انتخاب کنید  

 

  چگونه صفحه‌ها را طوری تنظیم کنیم که به‌صورت خودکار

در کادر متنی During the Scheduled time ، آدرس صفحه‌ای که می‌خواهید نمایش دهید را تایپ کنید (برای جستجو بدنبال صفحه در سیستم یا شبکه خود، روی دکمه Browse کلیک کنید). اگر آدرس صفحه را تایپ می‌کنید، مسیر آن باید نسبی باشد. فرض کنید که صفحه جاری، www. Yoursite . com/home page. Htm باشد و می‌خواهید از صفحه www. Yoursite . com/ads/page 1.htm استفاده کنید. مسیر نسبی به این صورت خواهد بود ads/page1.htm.

 

 نقطه شروع  

 

  چگونه صفحه‌ها را طوری تنظیم کنیم که به‌صورت خودکار

در قسمت Starting، تاریخ و زمانی که صفحه باید ظاهر شود را انتخاب کنید.

  

 نقطه پایان  

 

  چگونه صفحه‌ها را طوری تنظیم کنیم که به‌صورت خودکار

در قسمت Ending ، تاریخ و زمانی که صفحه باید حذف شود را انتخاب کنید. سرور وبی که صفحه را در آن منتشر می‌کنید در زمانی که در اینجا مشخص می‌کنید دیگر صفحه را نمایش نمی‌دهد. بعد از این زمان صفحه شما یا سفید می‌ماند و یا صفحه‌ای که در مرحله 6 مشخص می‌کنید را نشان خواهد داد.

   

 انتخاب صفحه جایگزین  

 

  چگونه صفحه‌ها را طوری تنظیم کنیم که به‌صورت خودکار

در کادر متنی Before and after the scheduled time ، می‌توانید صفحه‌ای که بعد و قبل از صفحه داخلی نمایش داده خواهد شد را مشخص کنید. آدرس این صفحه را تایپ کنید یا روی Browse کلیک کنید و یک صفحه را انتخاب کنید.

   

 تنظیمات را ذخیره کنید  

 

  چگونه صفحه‌ها را طوری تنظیم کنیم که به‌صورت خودکار

بعد از انجام تغییرات، روی دکمه Ok کلیک کنید تا کادر محاوره‌ای Properties بسته شود. فایل خود را ذخیره کنید و روی دکمه Preview کلیک کنید تا این صفحه را در مرورگر IE مشاهده کنید.

 

[ ۱۳۸٧/٥/٩ ] [ ٩:٥۸ ‎ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ