جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

چگونه یک صدای پس زمینه برای صفحه تعیین کنیم؟ - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

اگر یک صدای پس زمینه به صفحه اضافه کنید، وقتی که صفحه بارگذاری می‌شود، این فایل صوتی به صورت خودکار پخش می‌شود. می‌توان بسیاری از فرمت‌های صوتی معمول مانند .Wav ، .midi ، .au ، Real Audio و .aif را انتخاب کرد. با این حال، این فایل فقط وقتی پخش می‌شود که از IE3 یا بالاتر استفاده کنید.

 

Page Properties را باز کنید  

 

  چگونه یک صدای پس زمینه برای صفحه تعیین کنیم؟

روی یک قسمت خالی از صفحه کلیک راست کنید و Page Properties را باز کنید.(قسمتی که برای نگهداری فایل صوتی پس زمینه انتخاب می‌کنید اهمیتی ندارد زیرا هیچ چیز روی صفحه نمایان نمی‌شود). برگه General در کادر محاوره‌ای Page Properties باز می‌شود.

  

صوت مورد نظر را پیدا کنید  

 

  چگونه یک صدای پس زمینه برای صفحه تعیین کنیم؟

در قسمت Background Sound از کادر محاوره‌ای، روی دکمه Browse کلیک کنید. کادر محاوره‌ای Background Sound باز می‌شود تا بتوانید فایل صوتی مورد نظر را پیدا کنید.

  

 انتخاب فایل صوتی مورد نظر  

 

  چگونه یک صدای پس زمینه برای صفحه تعیین کنیم؟

فایل صوتی مورد نظر را پیدا کنید. اگر نوع فایل مورد نظر (مثلاً یک فایل Mp3) را پیدا نکردید، در کادر File name، تایپ کنید *.* و کلید Enter را بزنید. به این صورت، تمام فایل‌های پوشه انتخاب شده نمایش داده می‌شود. بعد از پیدا کردن فایل مورد نظر، روی دکمه Open کلیک کنید.

 

 گزینه‌های مربوط به حلقه تکرار  

 

  چگونه یک صدای پس زمینه برای صفحه تعیین کنیم؟

بصورت پیش فرض، فایل صوتی بصورت مداوم تکرار می‌شود. برای تغییر دادن این امر، گزینه Forever را غیرفعال کنید و تعداد دفعات تکرار را در کادر Loop تایپ کنید. اگر می‌خواهد که این فایل فقط یک بار تکرار شود، تایپ کنید 0 و روی Ok کلیک کنید.

 

 پیش نمونه صوت پس زمینه   

 

  چگونه یک صدای پس زمینه برای صفحه تعیین کنیم؟

روی برگه Preview کلیک کنید تا صوت پس زمینه را در IE امتحان کنید. (برای استفاده از برگه Perview ، باید IE را نصب کرده باشید.).

 

 حذف کردن صدای پس زمینه  

 

  چگونه یک صدای پس زمینه برای صفحه تعیین کنیم؟

اگر بعداً بخواهید فایل صوتی را از صفحه حذف کنید، کادر محاوره‌ای Page Properties مربوط به این صفحه را باز کنید و مسیر و اسم فایل را از کادر Location در قسمت Background Sound از برگه General حذف کنید.

 

* توجه*

جایگزین فایل صوتی

بازدیدکنندگانی که از Netscape استفاده می‌کنند در صفحه‌ای که صوت پس زمینه دارد خطایی دریافت نمی‌کنند ولی صدایی نمی‌شنوند. برای اینکه صوت صفحه برای بازدیدکنندگانی که از IE3 یا بالاتر استفاده نمی‌کنند قابل شنیدن شود، یک هایپرلینک به این فایل صوتی ایجاد کنید. لینک کردن به فایل صوتی، درست مانند لینک کردن به یک صفحه(یا هر نوع فایل دیگری) است. متن یا تصویری که می‌خواهید برای هایپرلینک استفاده کنید را درج کنید. آن متن یا تصویر را انتخاب کنید و Ctrl + K را بفشارید. فایل صوتی مورد نظر را پیدا کنید و روی دکمه Ok کلیک کنید. برای جزئیات بیشتر، به بخش 4 « مرتبط کردن فایل‌ها به یکدیگر با استفاده از هایپرلینک» مراجعه کنید.

 

[ ۱۳۸٧/٥/٩ ] [ ۱٠:۱٩ ‎ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ