جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

چگونه سایت‌های وب را ذخیره و بازیابی کنیم؟ - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

بازو بسته کردن وب‌ها ساده است. FrontPage ، لیست وب‌هایی که اخیراً مورد استفاده قرار گرفته‌‌اند را نگه می‌دارد تا راحت‌تر بتوانید وب‌های مورد نظر را پیدا کنید. همچنین می‌توانید بیش از یک سایت را با هم باز کنید.

  

باز کردن وبی که اخیراً مورد استفاده قرار گرفته است.  

 

چگونه سایت‌های وب را ذخیره و بازیابی کنیم؟

از منوی File ، گزینه Recent Webs را انتخاب کنید. منویی فرعی که ظاهر می‌شود چند سایت وبی که اخیراً روی آنها کار کرده اید را لیست می‌کند. یکی از این وب‌ها را انتخاب کنید تا باز شود. برای مشاهده کردن تمام فایل‌های وب، روی دکمه Folders در نوار Views کلیک کنید.

  

 باز کردن صفحه‌ای که اخیراً مورد استفاده قرار نگرفته است  

 

چگونه سایت‌های وب را ذخیره و بازیابی کنیم؟

اگر وبی که می‌خواهید باز کنید در منوی فرعیWebs Recent موجود نباشد، از منوی File گزینه Open Webرا انتخاب کنید تا کادر محاوره‌ای Open Web باز شود.

 

 اسم وب را وارد کنید  

 

چگونه سایت‌های وب را ذخیره و بازیابی کنیم؟

اگر اسم وبی که می‌خواهید باز کنید را می‌دانید، آن را در کادر Web name وارد کنید (مثلاً \Personal My Documents C:\). اگر نمی‌خواهید مسیر کامل وب را تایپ کنید، به مرحله 4 بروید.

 

 وب مورد نظر را انتخاب کنید  

 

چگونه سایت‌های وب را ذخیره و بازیابی کنیم؟

برای پیدا کردن وب مورد نظر، روی فلش لیست Look in کلیک کنید و پوشه حاوی وب را پیدا کنید.

  

 روی Open کلیک کنید  

 

چگونه سایت‌های وب را ذخیره و بازیابی کنیم؟

بعد از انتخاب پوشه مورد نظر، روی دکمه Open کلیک کنید. وب انتخاب شده باز می‌شود. برای مشاهده فایل‌ها، دید Folders را باز کنید.

 

 وب را ببندید  

 

چگونه سایت‌های وب را ذخیره و بازیابی کنیم؟

بعد از اتمام کار، روی دکمه Save در نوار ابزار Standard کلیک کنید تا آن را ذخیره کنید. برای بستن وب، از منوی File ، گزینه Close Web را انتخاب کنید. وقتی که از شما پرسیده می‌شود، رویOk کلیک کنید تا تغییرات روی صفحات ذخیره شوند.

 

*توجه*

پیدا کردن وب

وقتی که از منوی File ، گزینه Open Web را انتخاب می‌کنید، یا یکی از سایت‌های لیست Webs Recent را انتخاب می‌کنید، در حقیقت یک پوشه را باز می‌کنید. یک آیکون کره روی پوشه وب شما ظاهر می‌شود تا با پوشه‌های دیگر در درایو، فرق داشته باشد. بصورت پیش فرض، پوشه‌های وب در درایو ریشه و در پوشه MyWebs که هنگام نصب FrontPage ایجاد می شود ذخیره می‌شوند

[ ۱۳۸٧/٥/٩ ] [ ۱٠:٢٥ ‎ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ