جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

چگونه متن را از یک فایل بیرون بکشیم؟ - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

چگونه متن را از یک فایل بیرون بکشیم؟

فرض کنید که اداره شما می‌خواهید سندهای متنی موجود را در وب منتشر کند، فقط کافی است که از گزینه Insert File استفاده کنید تا فایل‌های موجود را بدون هیچ دردسری به FrontPage وارد کنید.

  

نقطه درج را انتخاب کنید  

 

چگونه متن را از یک فایل بیرون بکشیم؟

روی یک ناحیه خالی از صفحه که می‌خواهید متن را درج کنید کلیک کنید. اگر با یک صفحه خالی شروع کنید، متن در بالای صفحه درج خواهد شد. توجه کنید نقطه درج هر جا باشد، متن در آنجا درج خواهد شد.

 

  

 فایل متنی  

 

چگونه متن را از یک فایل بیرون بکشیم؟

از منوی Insert ، گزینه File را انتخاب کنید تا کادر محاوره‌ای Select File باز شود.

   

 انتخاب فایل  

 

چگونه متن را از یک فایل بیرون بکشیم؟

از لیست Files of type ، نوع فایلی که می‌خواهید وارد کنید را انتخاب کنید. برای مثال، اگر بخواهید یک فایل متنی مانند فایل‌های Notepad را باز کنید، گزینه( Text Files(*.textرا انتخاب کنید. اگر می‌خواهید یک فایل Word را وارد کنید، گزینه( Word 97-2000(*.doc را انتخاب کنید، سندی که می‌خواهید در وب درج کنید را پیدا کنید و رویOpen کلیک کنید.

 

 

 گزینه‌های تبدیل را انتخاب کنید  

 

چگونه متن را از یک فایل بیرون بکشیم؟

اگر یک فایل پردازش متنی را انتخاب کنید، FrontPage بصورت خودکار سند اصلی را حفظ می‌کند ولی اگر یک فایل متنی را انتخاب کتید، کادر محاوره‌ای Convert Text باز می‌شود.(فایل متنی، شامل متن فرمت نشده است و ممکن است در یک ویرایشگر متنی مانند Notepad ایجاد شده باشد که فرمت‌هایی مانند bold یا italic را ذخیره نمی‌کند یا ممکن است بوسیله یک واژه‌پرداز متنی ایجاد شده باشد و به فرمت فقط متن(.txt) ذخیره شده باشد.). گزینه مورد نظر را انتخاب کنید و روی Ok کلیک کنید.

   

 جابجا کردن متن انتخاب شده   

 

چگونه متن را از یک فایل بیرون بکشیم؟

ممکن است بخواهید بخش‌هایی از متن را به محل جدیدی از صفحه منتقل کنید، برای این کار، متن مورد نظر را های لایت کنید و آن را به محل جدید بکشید.

 

 پاکسازی فایل  

 

چگونه متن را از یک فایل بیرون بکشیم؟

وقتی که فایلی را وارد می‌کنید، ممکن است شامل کاراکترهای خط بعدی و شیوه‌های فونتی باشد که نمی‌خواهید. برای حذف یک فرمت نامطلوب، متن مورد نظر را انتخاب کنید و از منوی Format، گزینه Remove Formatting را انتخاب کنید(یا Ctrl+Shift+Z را بفشارید.).

 

 *توجه*

میانبری برای تبدیل فایل

ممکن است Cut و Paste کردن اطلاعات انتخاب شده از یک برنامه ویندوزی دیگر، ساده‌تر از درج کردن کل فایل باشد. برای این کار، فایل متنی را در برنامه‌ای که ایجاد شده است باز کنید، متن مورد نظر را انتخاب کنید و آن را کپی کنید. بعد FrontPage را باز کنید و متن را در صفحه مورد نظر، Paste کنید.

 

گزینه‌های تبدیل

کادر محاوره‌ای Convert Text ، چند گزینه دارد که می‌توانید در هنگام وارد کردن یک فایل متنی، آنها را انتخاب کنید. بصورت پیش فرض، متن سند، به پاراگراف‌های مجزا و فرمت‌دهی شده تبدیل می‌شود. شما می‌توانید One formatted paragraph (کل متن بصورت یک پاراگراف واحد ظاهر می‌شود)، Normal Paragraphs (برای استفاده از شیوه متن پیش فرض FrontPage ) ، یا Normal Paragraphs with line breaks ( برای حفظ پایان خط‌ها با اضافه کردن کاراکتر خط جدید در پایان هر خط) را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید صفحات وب متنی را وارد کنید، گزینه Treat as HTML را انتخاب کنید

[ ۱۳۸٧/٥/۱٠ ] [ ٥:٥٥ ‎ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ