جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

چگونه پیغام‌های خصوصی برای کاربران دیگر ارسال کنید - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

پس از اینکه افرادی را به لیست ICQ خود اضافه نمودید می‌توانید به آنان پیغام‌های خصوصی ارسال نمایید. اگر شخص گیرندة این پیغام به اینترنت وصل باشد و نرم‌افزار ICQ در رایانة او در حال اجرا باشد، پیغام‌های ارسالی شما را فوری دریافت می‌کند. زمانی که پیام جدیدی توسط ICQ دریافت می‌شود، دو اتفاق رخ می‌دهد، اول اینکه صدایی از بلندگو پخش می‌شود، دوم اینکه شکل آیکون نمایش داده شده در نوار وضعیت تغییر می‌یابد. در صورتی که کاربری که دریافت کننده پیغام است به شبکة ICQ وصل نباشد، زمانی که وصل این شبکه می‌شود پیغام ارسال شده را دریافت می‌کند.

  

برنامة ICQ را اجرا کنید  

 

چگونه پیغام‌های خصوصی برای کاربران دیگر ارسال کنید

اگر آیکون ICQ در نوار وضعیت دیده نمی‌شود، ICQ را اجرا کنید تا آیکون آن به نوار وضعیت ویندوز اضافه شود.

 

نمایش پنجرة اصلی ICQ  

 

اگر آیکون ICQ در نوار وضعیت دیده می‌شود برای نمایش پنجرة اصلی آن، آیکون نوار وضعیت را دو بار کلیک کنید.

  

شخصی که می‌خواهید به او پیغام ارسال کنید،انتخاب نمایید.  

 

چگونه پیغام‌های خصوصی برای کاربران دیگر ارسال کنید

برای ارسال یک پیغام خصوصی به شخصی که در لیست تماس شما است روی نام آن شخص دو بار کلیک کنید تا پنجرة Message Session به نمایش در آید.

 

 ارسال پیغام   

 

چگونه پیغام‌های خصوصی برای کاربران دیگر ارسال کنید

متنی که می‌خواهید ارسال کنید را در کادر زیرین پنجرة Message Session نوشته و دکمة Send را کلیک کنید. اگر شخص مقابل به اینترنت و شبکة ICQ متصل باشد پیغام شما را فوری دریافت خواهد کرد. در غیر این صورت، پیغام شما زمانی که طرف مقابل به شبکة ICQ وصل شود، توسط او دریافت خواهد شد.

 

 پاسخ دادن به پیغام‌های ارسال شده توسط اشخاص دیگر  

 

چگونه پیغام‌های خصوصی برای کاربران دیگر ارسال کنید

پیغام‌های ارسال شده توسط اشخاص دیگر موجب می‌شوند آیکون ICQ در نوار وضعیت تغییر شکل دهد. این آیکون را کلیک کنید تا متن پیغام‌های دریافتی به نمایش درآیند. شما می‌توانید در قبال پیغام‌هایی که دریافت می‌کنید پیغامی به عنوان پاسخ ارسال کنید. برای پاسخ دادن به ارسال کنندة پیغام، متن مورد نظرتان را تایپ نموده دکمة Send را کلیک کنید.

  

افزودن Emoticon به متن‌های ارسالی  

 

چگونه پیغام‌های خصوصی برای کاربران دیگر ارسال کنید

به منظور جذابیت بیشتر گفتگوهای خود با دیگران می‌توانید شکلک‌هایی به نام Emoticon به متون خود اضافه کنید. خودتان امتحان کنید.

[ ۱۳۸٧/٥/۱٠ ] [ ٦:٠۳ ‎ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ