جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

ارسال یک فایل به همراه Email - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

هر فایلی که بر روی رایانه شما باشد را می‌توانید از طریق Email ارسال کنید. این فایل‌ها با برقراری پیوند با نامه‌های الکترونیکی ارسال می‌شوند. این فایل‌ها را Attached File به معنای فایل پیوندی می‌نامند. قبل از اینکه این گونه فایل‌ها قابل استفاده شوند باید از mail server ارائه دهندة سرویس پست الکترونیکی download شوند، مدت زمان دریافت این گونه فایل‌ها از mail server به بزرگی فایل بستگی دارد. برای مثال جهت download فایلی به بزرگی 2 مگابایت با سرعت اینترنتی 28800 بیش از 10 دقیقه زمان لازم است. شاید خوب باشد بدانید فایل‌های بزرگ فضای پستی شما را پر می‌کنند و پر شدن فضای پستی شما بعضاً موجب می‌شود نتوانید نامه‌های دیگری دریافت کنید. پس سعی کنید تنها زمانی فایل‌های بزرگ همراه نامه‌هایتان ارسال کنید که گیرندة نامه انتظار دریافت چنین فایل حجیمی را داشته باشد.

  

Outlook Express را راه‌اندازی کنید  

 

ارسال یک فایل به همراه Email

منوی Start را باز کرده و ماوس را روی زیر منوی All Programs نگه دارید تا این منو باز شود و از میان گزینه‌های منوی Programs گزینة Outlook Express را کلیک کنید. پس از ورود به محیط برنامه، گزینة new Mail message را کلیک کنید.

   

پیوند دادن فایل به نامة الکترونیکی  

 

ارسال یک فایل به همراه Email

پس از وارد کردن آدرس پست الکترونیکی گیرنده و تایپ متن نامة خود، از نوار ابزار دکمة Attach را انتخاب (کلیک) کنید. در این مرحله پنجره‌ای با عنوان Insert Attachment باز می‌شود.

  

فایل مورد نظرتان را انتخاب کنید  

 

ارسال یک فایل به همراه Email

با روش‌های استانداردی که فایل‌های تحت ویندوز انتخاب می‌شوند، مسیر، شاخه و فایل مورد نظرتان را در این پنجره انتخاب کنید و دکمة Attach را کلیک کنید.

 

ارسال Email به همراه فایل پیوندی  

 

ارسال یک فایل به همراه Email

پس از انتخاب فایل پیوندی نام فایل پیوندی در کادر مقابل Attach ظاهر می‌شود. پس از حصول اطمینان دربارة صحت فایل پیوندی و آدرس پستی گیرنده دکمة Send را کلیک کنید.

   

 انتخاب فایل‌های متعدد  

 

ارسال یک فایل به همراه Email

شما می‌توانید بیش از یک فایل به نامه‌های خودتان پیوند دهید. اگر فایل‌هایی که می‌خواهید به نامه‌ها پیوند دهید همگی در یک مسیر باشند با نگه داشتن کلید Shift و کلیک تک تک فایل‌های مورد نظر، آنها به حالت انتخاب در می‌آیند. با کلیک دکمة Attach بین این فایل‌ها و نامه، پیوند بوجود می‌آید.

  

ارسال Email به همراه فایل‌های پیوندی  

 

ارسال یک فایل به همراه Email

نام همگی فایل‌های انتخاب شده در کادر مقابل عنوان Attach نمایش داده می‌شود. اگر مایل به پیوند دادن فایل‌های بیشتری با این نامه بودید می‌توانید دکمة Attach را دوباره کلیک کنید و فایل‌هایی که می‌خواهید اضافه کنید را انتخاب کنید. پس از اتمام کارها دکمة Send را کلیک کنید تا نامة شما به همراه فایل‌های پیوندی لیست شده در کادر روبه‌روی عنوان Attach ارسال شوند.

 

*توجه *

ارسال یک میان‌بر به جای یک فایل

اگر شما به کاربر دیگری در یک شبکة خصوصی (درون شرکت‌ها، دانشگاه‌ها یا مؤسسه‌ها) می‌خواهید نامة الکترونیکی ارسال کنید می‌توانید به جای ارسال کل فایل، فایل میان‌بر ارسال کنید و فایل اصلی را به یکی از شاخه‌های عمومی رایانه‌های این شبکه منتقل کنید. برای انجام این کار پس از انتخاب فایل یا فایل‌های مورد نظر در پنجرة Insert Attachment گزینة Make Shortcut to this file را فعال کنید و سپس دکمة Attach را کلیک کنید. دقت کنید فایل‌های اصلی انتخاب شده باید در یکی از شاخه‌های عمومی قابل دسترسی برای کلیة رایانه‌های شبکه ذخیره شده باشد.

 

[ ۱۳۸٧/٥/۱٠ ] [ ٦:۳۸ ‎ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ