جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

سفارشی کردن سطح امنیت در وب - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

برای بسیاری از افراد، یادگیری تعیین مرحلة کلی ایمنی که در کار عملی قبل توضیح داده شد کفایت می‌کند. ولی برای کنترل بیشتر جزئیات سیستم امنیتی خودتان می‌توانید این سیستم را سفارشی کنید. به عبارتی شما می‌توانید به صورت دستی امکانات مورد نظرتان از قبیل Cookie ها، Java ، Java Script و شیوة download کردن فایل‌ها از اینترنت را فعال یا غیرفعال کنید. شما در این کار عملی اطلاعات مقدماتی لازم جهت سفارشی کردن میزان امنیت وب را بدست می‌آورید.

 

 پنجرة Internet Options را باز کنید  

 

منوی Tools را باز کرده گزینة Internet Options را کلیک کنید.

  

دکمة Custom Level را کلیک کنید  

 

سفارشی کردن سطح امنیت در وب

صفحة Security را با کلیک عنوان Security باز کرده دکمة Custom Level را جهت سفارشی کردن میزان امنیت کار با شبکه کلیک کنید.

  

نمایش سطح امنیتی اولیه  

 

سفارشی کردن سطح امنیت در وب

به صورت پیش‌فرض، پنجرة تنظیمات سفارشی، تنظیمات موجود برای مرحلة امنیتی Medium را نشان می‌دهد. برای تغییر سطح تنظیمات امنیتی اولیه جهت سفارشی کردن، پیکان کادر مقابل برچسب Reset To را کلیک کنید تا منوی کشویی آن باز شود حال مرحله‌ای را برای شروع عملیات سفارشی از میان گزینه‌های موجود انتخاب کنید.

 

 دکمة Reset را کلیک کنید  

 

سفارشی کردن سطح امنیت در وب

دکمة Reset را کلیک کنید تا در صورتی که قبلاً سطح امنیتی انتخاب شده سفارشی شده بود، تنظیمات پیش فرض آن مرحله (این تنظیمات توسط شرکت مایکروسافت تعیین شده‌اند) به نمایش دربیاید.

  

 تنظیمات خود را سفارشی کنید  

 

سفارشی کردن سطح امنیت در وب

امکانات مختلفی را که می‌توانید سفارشی کنید مرور کنید. برای سفارشی کردن هر یک از امکانات فقط لازم است بر روی دکمة رادیویی دلخواه‌تان کلیک کنید. Disable موجب می‌شود امکانات مورد نظر که عنوان آن ذکر شده غیرفعال شود. Enable امکانات مورد نظر را فعال می‌کند و Prompt موجب می‌شود مرورگر در صورت نیاز به استخاره از چنین امکاناتی از شما سؤال کند که آیا می‌خواهید از فلان امکاناتی استفاده کنید یا خیر. زمانی که گزینه‌های مورد نظرتان را سفارشی کردید دکمة Ok را کلیک کنید.

   

 انصراف از استفادة سطح امنیتی سفارشی شده  

 

سفارشی کردن سطح امنیت در وب

برای اینکه تمام تغییراتی که در عملیات سفارشی کردن انجام داده‌اید، نادیده گرفته شود و سطح امنیتی رایانة شما به حالت پیش‌فرض خود باز گردد در صفحة Security دکمة Level Default را کلیک کرده سپس دکمة Ok را کلیک کنید.

 

* توجه *

غیرفعال کردن اخطارهای ویژه

زمانی که شما اطلاعات شخصی از قبیل شمارة شناسایی و شمارة رمز کارت اعتباری خود را در اینترنت وارد می‌کنید هنگام ارسال این گونه اطلاعات به شما اخطار داده می‌شود. برای غیرفعال کردن این اخطارها می‌توانید گزینة Submit Nonencrypted Form Data را غیرفعال کنید. برای انجام این کار در پنجرة SecuritySettings که در مرحله 4 این کار عملی نشان داده شده، گروه Submit Nonencrypted form Data را پیدا کرده گزینة Disabled را کلیک کنید سپس دکمة Ok را کلیک کنید.

[ ۱۳۸٧/٥/۱٠ ] [ ٦:٤٦ ‎ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ