جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

نحوه یافتن اشخاص از طریق اینترنت - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

شما به همان طریقی که اطلاعات دیگری در اینترنت پیدا می‌کنید، می‌توانید اطلاعات مربوط به اشخاص را هم در اینترنت پیدا کنید. یعنی از طریق استفاده از Web directoryها و استفاده از Search engineها، می‌توانید اطلاعاتی از قبیل آدرس پست الکترونیکی و شمارة تلفن محل اقامت افراد را پیدا کنید. جستجوهای پیشرفته‌ای برای یافتن انسان‌ها از طریق سرویس Yahoo! People Search انجام می‌شود.

  

یافتن شمارة تلفن و آدرس اشخاص  

 

نحوة یافتن اشخاص از طریق اینترنت

صفحــة Yahoo! People Search را از طریــق تـایپ http://people.yahoo.com داخل نوار آدرس مرورگر خود و فشار دادن کلید Enter باز کنید. به منظور یافتن شمارة تلفن اشخاص، نام و نام خانوادگی آن شخص را در کادرهای مربوط تایپ کنید. نام شخص را داخل کادر First Name و نام خانوادگی او را درون کادر Last Name تایپ کنید. سرویس People Search توانایی یافتن آدرس، شمارة تلفن و آدرس پست الکترونیکی اشخاص را دارد. جهت اینکه آدرس و شمارة تلفن اشخاص به نمایش در آید White Pages را فعال کنید.

  

محدود‌تر کردن عمل جستجو  

 

نحوة یافتن اشخاص از طریق اینترنت

شما می‌توانید با تایپ مخفف استانی که شخص مورد جستجوی شما در آن زندگی می‌کند (در صورتی که شخص در آمریکا بسر می‌برد)، عمل جستجو را محدود به همان استان کنید. در مثال زیر عمل جستجو فقط برای اشخاص ساکن در استان کالیفرنیا صورت می‌گیرد. با کلیک دکمة Search عمل جستجو آغاز و نتایج جستجو به نمایش در می‌آیند.

  

یافتن آدرس‌های پست الکترونیک اشخاص  

 

نحوة یافتن اشخاص از طریق اینترنت

برای یافتن آدرس‌های پست الکترونیکی اشخاص نام و نام خانوادگی فرد مورد نظر را در کادرهای مربوط وارد کنید و پس از فعال کردن دکمة رادیویی Email Address، دکمة Search را کلیک کنید.

 

 

 یافتن اطلاعات اشخاص به وسیلة بانک اطلاعاتی سایت‌های دیگر  

 

نحوة یافتن اشخاص از طریق اینترنت

بدر جستجو به منظور پیدا کردن اطلاعات شخصی افراد شما می‌توانید از بخش Public Records Search نیز استفاده کنید. استفاده از این بخش موجب می‌شود جستجو از میان اطلاعات دیگر بانک‌های اطلاعاتی سایت‌هایی نظیر US Search انجام شود. این بانک‌های اطلاعاتی وسیع‌تر و دقیق‌تر از بانک اطلاعاتی Yahoo! می‌باشد. این بانک‌های اطلاعاتی، اطلاعاتی نظیر سوابق، اموال و دارایی‌های اشخاص را نیز می‌تواند به نمایش در آورد. البته این‌گونه اطلاعات را به صورت رایگان نمی‌توانید به دست‌ آورید. برای جستجو درون دیگر بانک‌های اطلاعاتی، اطلاعاتی نظیر نام شخص را در کادرهای مربوطه وارد کنید و دکمة Search را کلیک کنید.

 

*توجه *

یافتن آدرس‌های پست الکترونیکی در گروه‌های خبری (مثل Usenet )

در گروه‌های خبری هزاران کاربر اینترنت با هم پیغام رد و بدل می‌کنند و شما می‌توانید در آرشیو پیغام‌های رد و بدل شدة آنها آدرس پست الکترونیکی بعضی اشخاص را پیدا کنید. جستجوی این آرشیو از طریق سایت Deja.com صورت می‌گیرد.

 

[ ۱۳۸٧/٥/۱٠ ] [ ٧:٠٧ ‎ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ