جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

نحوة باز کردن سریع سایت‌های محبوب - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

اینترنت اکسپلورر می‌تواند سایت‌های محبوب شما را بر روی رایانة شما ذخیره کند. در صورت ذخیره شدن سایتی روی رایانه بازکردن و نمایش سایت مورد نظر بسیار سریع انجام می گیرد و مزیّت دیگر ذخیرة سایت‌ها بر روی رایانه این است که در صورتی که ارتباط اینترنتی قطع باشد باز هم نمایش صفحه‌های وب میسّر خواهد بود.

  

Make available offline را کلیک کنید  

 

نحوة باز کردن سریع سایت‌های محبوب

 برای ذخیرة سایت مورد نظر بر روی رایانه بعد از نوشتن آدرس آن سایت در نوار آدرس و کلیک کردن دکمة Add در لیست Favorites پنجرة Add Favorites ظاهر می‌شود. در این مرحله شما باید گزینة Make available offline را انتخاب کنید تا یک تیک در جعبة مقابل آن ظاهر شود..

  

سفارشی کردن عملیات ذخیره   

 

نحوة باز کردن سریع سایت‌های محبوب

دکمة Customize را که به معنای سفارشی کردن عملیات می‌باشد کلیک کنید تا پنجرة Offline Favorite Wizard ظاهر شود.

 

ذخیره کردن صفحات دارای پیوند  

 

نحوة باز کردن سریع سایت‌های محبوب

 شما در این پنجره می‌توانید انتخاب کنید که صفحاتی که با صفحة محبوب انتخاب شدة شما به هر نحوی پیوند دارند ذخیره شوند یا نه (می‌دانید که در وب هر صفحه‌ای با صفحات دیگر از طریق HyperLink های مختلف پیوند دارد). برای ذخیرة صفحات دارای پیوند، Yes را انتخاب کنید.

  

انتخاب اینکه صفحات دارای پیوند تا چند مرحله ذخیره شوند  

 

نحوة باز کردن سریع سایت‌های محبوب

 در این مرحله باید معین کنید که می‌خواهید تا چند مرحله ذخیره ادامه یابد. هر چه تعداد مراحل ذخیره بیشتر باشد. زمان ذخیره بیشتر و تعداد صفحات ذخیره شده نیز بیشتر خواهد بود. نکتة مهم این است که مرحله‌های ذخیره شده با صفحات ذخیره شده تفاوت دارد. ممکن است صفحة محبوب شما با ده صفحه پیوند داشته باشد در صورتی که به ازای Download pages مقدار 1 انتخاب شود این ده صفحه روی دیسک سخت رایانة شما نیز (10+ 1 صفحه) ذخیره می‌شوند ولی اگر فرض کنیم که این ده صفحه هر کدام با 9 صفحه دیگر پیوند داشته باشند و به ازای Download pages مقدار2 را قرار بدهیم جمعاً 10 + 1 + 90 صفحه ذخیره می‌شود. یعنی این مقدار به طور تصاعدی ممکن است زیاد شود. پس مواظب باشید در این جعبه چه مقداری قرار می‌دهید. پس از انتخاب مقدار مورد نظرتان دکمة Next را کلیک کنید.

  

زمان ذخیرة سایت را انتخاب کنید  

 

نحوة باز کردن سریع سایت‌های محبوب

شما می‌توانید با ایجاد یک برنامة زمانی برای ذخیرة سایت روی رایانة خود، ذخیرة سایت را به زمان دیگری موکول کنید که به محض رسیدن این زمان رایانه به صورت خودکار شروع به ذخیرة سایت می‌کند. برای انجام این‌کار گزینة دوم را انتخاب کرده دکمة Next را کلیک کنید. البته قبل از تشریح روش ایجاد برنامة زمانی، بهتر است بدانید گزینة اول موجب می‌شود صفحات فقط به صورت دستی ذخیره شوند و گزینة دوم برای ایجاد برنامة زمانی می‌باشد.

  

تنظیم برنامة زمانی برای عمل ذخیره‌سازی  

 

نحوة باز کردن سریع سایت‌های محبوب

به دلیل تغییرات تدریجی اطلاعات سایت‌های اینترنت و به منظور به روز رسانی اطلاعات، برنامه‌های زمانی برای ذخیره‌سازی تعیین می‌شوند. ما در برنامة زمانی شکل زیر تعیین کردیم ذخیره‌سازی هر روز در ساعت 7:46 شب صورت گیرد. نام این برنامة زمانی را Night Update انتخاب نمودیم. پس از تعیین برنامة زمانی مورد نظرتان دکمة Next را به منظور تأیید کلیک کنید. سپس Finish و بعد Ok را کلیک کنید تا ذخیرة اولیه آغاز گردد.

  

ذخیره‌سازی سایت به صورت دستی  

 

نحوة باز کردن سریع سایت‌های محبوب

به منظور ذخیره‌سازی سایت محبوب انتخاب شدة خودتان به صورت دستی بدون در نظر گرفتن برنامة زمانی می‌توانید منوی Tools را با یک بار کلیک ماوس روی عنوانTools باز کرده، گزینة Synchronize را انتخاب کنید. اگر سایت مورد نظر هنوز روی رایانة شما ذخیره نشده باشد ذخیره‌سازی آغاز می‌شود و اگر سایت قبلاً ذخیره شده باشد سایت موجود در رایانه شما به روزرسانی می‌شود

[ ۱۳۸٧/٥/۱٠ ] [ ۸:٠٠ ‎ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ