جدیدترین قالبهای بلاگفا


جدیدترین کدهای موزیک برای وبلاگ

آیا زنان واقعا حس ششم دارند - آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه


آموزشی - کامپیوتر- موبایل- روانشناسی - پزشکی- مذهبی- اطلاعات عمومی- جوک و لطیفه- همه چیز اینجا پیدا میشه
سلام قدماتو رو چشمام گذاشتی/خدائییش بی معرفتیه اگه نظر ندی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

طی قرون وسطا، بسیاری زنان ، به دلیل برخورداری از نیروهای فوق طبیعی زنده زنده در آتش سوزانده شدند. این نیروها شامل قدرت پیشگویی، تشخیص دروغگویان ، گفتگو با حیوانات و رملا کردن حقایق می شده است.
در سال 1978 ، در برنامه ای تلویزیونی آزمایشی انجام شد که قدرت زنان در فهمیدن معنای حرکات نوزادان آشکار می ساخت. از گریه کردن نوزادان در زایشگاهی فیلم گرفته شد و بعد، در حالی که صدای فیلم قطع بود از مادران خواسته شد فیلم را ببینند. آنان فقط می توانستند چهره و حرکات نوزادان را ببینند.
اغلب مادران به سرعت متوجه مواردی چون گرسنگی، درد، خستگی یا خیس بودن جای نوزاد شدند اما وقتی همین آزمایش در مورد پدران اجرا شد نتایج واقعاً ناامید کننده بود. چرا که کمتر از ده درصد آنان توانستند مشکل نوزاد را تشخیص دهند. تعدادی از آنان پیروزمندانه ادعا کردند: " بچه مامانشو می خواد" اغلب مردان توانایی ناچیزی در فهم و تشخیص علت گریه ی نوزادان دارند. این آزمایش در مورد پدربزرگ ها و مادربزرگ ها نیز اجرا شد، تا مشخص شود سن و سال نقشی در تعیین نتیجه دارد یا نه. بیشتر مادربزرگ ها 50تا70 درصد امتیاز مادران را بدست اوردند، در حالی که اغلب پدربزرگها نتوانستند تشخیص دهند کدام یک از آن نوزادان نوه شان است.
پدربزرگ ها قادر نیستند دوقلوهای یکسان را تشخیص دهند ، در حالی که بیشتر خویشاوندان مؤنث به راحتی از عهده این کار بر می آیند. اگر 50 زوج را در یک تالار قرار دهیم بیشتر زنان در کمتر از ده دقیقه به تحلیل روابط زوج های دیگر می پردازند. توانایی فوق العاده ی آنان باعث می شود به سرعت به نوع روابط زوج ها پی برند. آنان می فهمند کدام زن و شوهر از هم دلخورند، کدام یک با هم رقابت دارند و کدام یک گرم و صمیمی هستند. اما وقتی مردی وارد یک محل می شود عکس العمل متفاوتیبروز می دهند. مردان به محض وارد شدن به یک مکان به دنبال راه های ورود و خروج می گردند. برنامه ریزی مغز مردانف آنان را وا می دارد به بررسی امکان هجوم و راه های گریز بپردازند. پس از این بررسی، نگاه مرد در پی یافتن چهره های دوست یا دشمن است؛ و سپس، توجه اش به موقعیت کلی آن مکان جلب می شود. ذهن منطقی او چیزهایی را که به تعمیر یا تعویض احتیاج دارندثبت می کند.
این موارد شامل پنجره های شکسته یا لامپ های سوخته می شود. در این فاصله، چهره ها، روابط، احساسات و بسیاری چیزهای دیگر را در مورد زوج های حاضر دریافته اند.

[ ۱۳۸٧/٥/۱۱ ] [ ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

من خدا را دارم ، کوله بارم بر دوش ، سفری می باید ، سفری بی همراه ، گم شدن تا ته تنهایی محض ، سازکم با من گفت: هر کجا لرزیدی ،از سفر ترسیدی، تو بگو از ته دل ،من خدا را دارم ،من و سازم چندیست که فقط با اوییم
موضوعات وب
امکانات وب

کد آهنگ

.::Moriyaneh::.


  • قالب وبلاگ | قالب وبلاگ