۵ سایت برای تبدیل آنلاین فایلهای FLV

امروزه با گسترش سایت‌های اشتراک ویدئو مثل یوتیوب استفاده از فایل‌های FLV هم رواج پیدا کرده.نرم‌افزارهای زیادی هم برای پخش این‌گونه فایل‌ها وجود داره(مثل VLC و GOM) و البته نرم‌افزارهایی هم برای تبدیل این نوع فایل‌ها به دیگر فرمتها وجود داره ( مثل Riva و  ImTOO).
حالا شاید ما نه نرم‌افزارهای پخش‌کننده رو داشته باشیم و نه نرم‌افزارهای تبدیل‌کننده رو! شما میتونید از سایتهای تبدیل‌کننده استفاده کنید.این سایتها با گرفتن آدرس ویدئوها به شما تبدیل شده فایل مورد نظر رو با فرمت دلخواه تحویل میدن. پنج‌تا از بهترین این سایتها ، اینها هستند:

۱) Vixy.net : این سایت یکی از قدرتمندترین این سایت‌هاست.از فرمت‌هایی مثل AVI , MOV , MP۴ , ۳GP و MP۳ پشتیبانی میکنه.به نظرم اگر قابلیت دانلود مستقیم فایل‌های FLV رو هم داشت که دیگه محشر بود.

۲) Convert Direct : شاید بهترین سایت موجود در این زمینه باشه.به دو دلیل: اول اینکه از تعداد زیادی فرمت پشتیبانی میکنه(AVI,MOV,MP۴,۳GP,MP۳,WMA,AAC,WMV) و دوم اینکه قابلیت دانلود مستقیم FLV رو هم فراهم میکنه.

۳) ConvertTube : این سایت هم میتونه مشکل شما حل بکنه.از فرمت‌های MPG,MOV,۳GP,MP۴,MP۳ پشتیبانی میکنه.البته فکر کنم فقط با یوتیوب کار بکنه!

۴) Media-Convert : یک تبدیل کننده تمام‌عیار. تقریبا فرمتی نیست که نشه با این سایت به یکی دیگه تبدیلش کرد،خوب به طبع از فایلهای FLV هم پشتیبانی میکنه.همچنین میتونید فایلهای داخل کامپیوترتون رو هم به همدیگه تبدیل کنید!

۵) FlvIX : این سایت از سایتها و فرمتهای مختلفی پشتیبانی می‌کنه.فرمتهایی مثل AVI,MOV,۳GP,MP۳ و MP۴ .هر چند در حد و اندازه‌های قبلیا نیست

/ 0 نظر / 5 بازدید